Gruodžio 6 dieną Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rintinės vadas ats. kpt. Vytautas Žymančius susitiko su Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos (AM) Kauno valdybos viršininku Drąsučiu Štuopiu.
Susitikimo tikslas – aptarti šaulių ir aplinkosaugininkų platesnes bendradarbiavimo galimybes.
Reikia pažymėti, kad dviejų institucijų vadovų susitikimas nebuvo pirmoji organizacijų pažintis: šauliai ne vieneri metai įvairiuose šalies regionuose savanoriškai talkina gamtosaugininkams, noriai dalyvauja aplinkos išsaugojimo renginiuose. Tuo pasidžiaugė ir AM Kauno valdybos vadovas, netgi įvardijęs žinomus aktyviausius narius.
Susitikimo metu V. Žymančius pristatė šaulių veiklas ir išreiškė viltį, kad jaunųjų šaulių stovyklų metu aplinkosaugininkai atras laiko dažniau pabendrauti su jaunuomene ir prisidės prie vieno iš svarbiųjų šaulių tikslų auklėti šalies jaunimą, auginti savo šalį mylinčius piliečius.
D. Štuopis išsakė Kauno regiono aplinkosaugininkų rūpesčiu ir teigė tikįs glaudesniu abiejų institucijų bendradarbiavimu bei jo nauda abiems pusėm, o, svarbiausia, gamtai.
Šiemet gegužės mėnesį Šaulių sąjunga ir Aplinkos ministerija pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę