IMG 20170915 163252 Rugsėjo 15 diena LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės šauliai: Karolina Petkutė, Jurgita Petkutė, Mantas Vištartas ir Vilius Grikšas dalyvavo Lietuvos jėgos struktūrų žaidynėse, paplūdimio tinklinio čempionate.
Moterų grupėje dalyvavo penkios komandos, kurios rato sistema sužaidė 4 susitikimus. Iš jų moterų šaulių komanda patyrė vieną pralaimėjimą, bet pateko į finalinį etapą, kuriame įveikusios varžoves tapo žaidynių nugalėtojomis.
Į vyrų varžybas susirinko devynios komandos, kurios buvo suskirstytos į  du pogrupius. Vyrų šaulių komanda grupėje nepatyrė pralaimėjimo kartėlio ir pateko į finalinį etapą. Vėliau įveikę ir atkrintamąsias varžybas, iškovojo teisę žaisti dėl pirmosios vietos, kur laukė Lietuvos kariuomenės komanda. Po įtemtos trijų setų kovos, mūsų šauliai tapo 2017-ųjų metų jėgos struktūrų žaidynių nugalėtojais.