2018 m. rugpjūčio 4 d. Dubysos slėnyje Ariogaloje vyko 28-asis Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydis „Su Lietuva širdy“. Gražia tradicija tapo, kad šiame renginyje dalyvauja Lietuvos šaulių sąjungos vadovybė ir šauliai. Šiandien sąskrydyje lankėsi Lietuvos šaulių sąjungos vado pavaduotojas ats. mjr. Židrūnas Šadauskis, Lietuvos šaulių sąjungos garbės sargybos kuopos šauliai, šauliai ir jaunieji šauliai, kurie dalyvavo iškilmingoje eisenoje nuo Ariogalos Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčios į Dubysos slėnį, kur vidurdienį vyko šventės atidarymas.
Šauliškoje palapinėje buvo laukiami visi – šauliai ir jaunieji šauliai bendravo su sąskrydžio dalyviais, pasakojo apie Lietuvos šaulių sąjungos veiklą, pristatė ginklų parodą.
Kasmet sąskrydyje dalyvauja tūkstančiai žmonių iš visos Lietuvos. Veiklos renginyje netrūko: susirinkusieji galėjo klausytis koncerto, dalyvauti knygų pristatymuose, diskusijose ir pokalbiuose apie partizanų kovas, apžiūrėti ginkluotę, pabendrauti su „Misija Sibiras 2018“ dalyviais, sporto aikštėje išmėginti organizatorių parengtas rungtis.
Nuotr, aut. Raimundas Kaminskas

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę