Paskelbto karantino laikotarpiu šauliai vykdo įvairias užduotis: budi mobiliuose patikros punktuose, padeda policijos pareigūnams užtikrinti viešąją tvarką, atsakinėja į skambinusių telefonu 1808 piliečių klausimus, į patikros punktus veža tuos, kurie neturi galimybės vykti savo automobiliu…
Šauliai vykdo dar vieną svarbią užduotį – logistinę. Nuo šių metų kovo 24 d. iki gegužės 15 d. Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės šauliai iš įvairių miesto laboratorijų, trijų pamainų metu postuose dirbantiems medikams gabena reagentus, o atgal į laboratorijas parveža mėginius tyrimams dėl COVID-19 ištyrimui.
Šaulys P. Masiulis, ne kartą kursavęs tarp laboratorijų ir mobiliųjų patikros punktų sakė, kad veždamas svarbų krovinį, sėkmingai derina pareigą Tėvynei ir šeimai.
Logistikos užduotį iš viso vykdė trisdešimt Vilniaus M. Šalčiaus 1015-osios šaulių mokomosios kuopos šauliai.
„Vilniui ir vilniečiams sunkiu metu šauliai, vykdydami svarbią užduotį, ištesėjo šaulio priesaiką“, – sakė logistikos procesų koordinatorė 1015-osios kuopos 2BV Rūta Rutkauskaitė.
M. Šalčiaus 1015 kuopos šauliai taip pat talkino medikams oro uoste, Nemenčinės mobiliuosiuose patikros punktuose ir kitose Vilniaus apylinkių vietovėse, kuriose buvo nustatyti viruso židiniai.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę