Jau antrą mėnesį gyvename karantino sąlygomis, lygiai tiek šauliai savanoriškai teikia pagalbą ten, kur jos reikia. Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ – vieta, kur šauliai padeda rūpintis socialiai pažeidžiamais asmenimis. Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės šauliai Tomas Adamonis ir Linas Gudiškis nuo darbų laisvą laiką skiria padėdami „Maisto banke“.
„Kartu su kitais savanoriais išrūšiavome ir paruošėme maisto paletes vargstantiems Onuškio, Grendavės, Aukštadvario gyventojams. Taip pat suruošėme porą šimtų individualių maisto paketų. Jaučiuosi gerai nuvargęs, bet labai laimingas galėdamas padėti“, – po praleistos dienos „Maisto banko“ sandėlyje sakė šaulys Tomas Adamonis.
Savanoriai taip pat išvežioja maisto paketus nepasiturintiems žmonėms ar karantino namie įkalintiems senoliams.
Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ stengiasi surinkti visus nesunaudotus maisto produktus ne tik iš prekybos tinklų, tačiau ir iš šiuo metu veikti negalinčių kavinių, restoranų, ugdymo įstaigų valgyklų. Dalis šio maisto perduodamas kitoms socialiai pažeidžiamais asmenimis besirūpinančioms organizacijoms, kitą dalį savanoriai veža žmonėms į namus.
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę