Paskutinę vasario dieną Lietuvos šaulių sąjungos vadas ats. plk. Albertas Dapkus baigė tarnybą.

Atsisveikinimo ceremonija prasidėjo Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje, kur susirinko visų dešimties Lietuvos šaulių sąjungos rinktinių vadai ir štabų atstovai.

Šauliai atidavė pagarbą ir padėjo gėlių prie Nežinomojo kareivio kapo bei Sąjungos ideologo ir kūrėjo Vlado Putvinskio biusto. Sąjungos rinktinių vadams ats. plk. A. Dapkus įteikė taikliojo šaulio ginklų, kurie buvo įsigyti už paramą – 2022 metais šalies žmonių skirtus 1,2 procento nuo gyventojų pajamų mokesčio bei juridinių ir privačių asmenų aukas. Šįkart ginklų perdavimas rinktinėms su palinkėjimu „naudoti pagal paskirtį“ įgavo gana simbolinę prasmę – tapo priesaku visad išlikti budriems tarnaujant Tėvynei.

Šventinė ceremonija tęsėsi Kauno įgulos karininkų ramovėje.

Taręs atsisveikinimo žodį ats. plk. A. Dapkus padėkojo rinktinių vadams, šauliams, savo pavaduotojams už bendrą produktyvų darbą ir pasidžiaugė Šaulių sąjungos augimu – ir kiekiniu, ir finansiniu.

LŠS vadas įteikė apdovanojimus ir padėkojo už iniciatyvas bei aktyvią veiklą savo pavaduotojams ats. mjr. Židrūnui Šadauskiui ir ltn. Tadui Venskūnui bei Sąjungos rinktinių vadams.

Kaip nuoširdi padėka už tarnystę Tėvynei šaulių vadui įteiktas kalavijas. „Linkiu geros sveikatos, tvirtybės ir atrasti naujų veiklų,“ – įteikdamas dovaną sakė Ž. Šadauskis.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę