Nuo rugpjūčio 18 d. laikinai uždaryti Šumsko ir Tverečiaus pasienio kontrolės punktai (PKP) su Baltarusija.

Čia penktadienį nuo ankstyvo ryto pluša šauliai: uždarytuose punktuose tveriama koncertina ir statomi eismą ribojantys blokai.

Gavę užduotį iš Vyriausybės Nacionalinio krizių valdymo centro į pagalbą valstybės institucijoms atėjo šauliai iš Karaliaus Mindaugo šaulių (Vilniaus apskr.) 10-osios ir Plk. Prano Saladžiaus šaulių (Utenos apskr.) 9-osios rinktinių.

„Tai puikus bendro darbo pavyzdys: Lietuvos automobilių kelių direkcija atvežė gelžbetoninius blokus keliui užblokuoti, Valstybės sienos apsaugos pareigūnai parūpino koncertinos, Lietuvos kariuomenės Plk. Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas – įvairiomis kitomis reikalingomis priemonėmis, o šauliai prisidėjo savo priemonėmis ir darbu, –  Šumsko pasienio poste sakė Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. ltn. Linas Idzelis. – Vieni atsiprašė iš darbų, kiti pasiėmė atostogas ar pusdienį, ir ėmėsi darbo. Komandinė dvasia vykdant svarbias užduotis. Ačiū visiems. Lenkiu galvą, esate tikrai mūsų šalies patriotai“, –

Šumsko ir Tverečiaus pasienio punktų uždarymu siekiama tinkamai reaguoti į geopolitinės situacijos ir grėsmių nacionaliniam saugumui pokyčius bei užkardyti prekių kontrabandą.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę