Kaip ir kasmet, Vilkaviškio rajono policijos pareigūnams talkino LŠS Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės Vilkaviškio, Pilviškių ir Pajevonio kuopų šauliai-policijos rėmėjai, kurie budėjo Vilkaviškyje, Pilviškiuose, Virbalyje, Kybartuose prie perėjų vedančių į mokymo įstaigas ir prie nereguliuojamų sankryžų. Stengiantis apsaugoti vaikus nuo nelaimių kelyje, buvo sustiprintas policijos patruliavimas magistraliniuose, krašto ir rajoniniuose keliuose, miestų gatvėse. Sudaryti policijos patruliavimo maršrutai keliuose, vedančiuose į vaikų ugdymo įstaigas, prie bendrojo lavinimo mokyklų. Šia saugaus eismo akcija buvo siekiama apsaugoti jauniausius eismo dalyvius, o akcijos ženklais pažymėtos perėjos priminė vairuotojams apie saugų greitį ir atidumą kelyje.
Šauliai intensyviai vykdė prevencinį darbą, bendravo su mokiniais keliaujančiais į mokyklas, dalino informacinius lankstinukus, domėjosi, ar per vasaros atostogas nepamiršo, jog savo saugumu privalo rūpintis kiekvienas iš mūsų. Priminė, jog per perėją rekomenduojama vaikams eiti ne po vieną, o grupelėmis, nebėgti per gatvę, ypač neleistinoje vietoje, kur nėra pėsčiųjų perėjų.
Vilkaviškio rajono policijos komisariatas yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartį su LŠS Suvalkijos 4-osios rinktinės Vilkaviškio rajono šaulių kuopomis. Ši sutartis įpareigoja policiją ir šaulius dar glaudžiau bendradarbiauti saugant viešąją tvarką ir užtikrinti visuomenės saugumą. Sutartyje taip pat numatyta, jog šauliai ir policijos pareigūnai organizuos bendrus mokymus, sporto ir kultūros renginius, rūpinsis jaunimo užimtumu, kad šie nebūtų įtraukti į nusikalstamą veiklą.
Saugaus eismo akcija pasiekė savo tikslą ir padėjo vaikams užtikrinti saugų kelią į mokyklą ir grįžimą į namus.

Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK Veiklos skyriaus informacija

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę