Druskininkų šauliai savaitgalį patruliavo mieste. Prie patyrusių šaulių prisijungia ir visai neseniai šaulio priesaiką davę šauliai, taip pat buvę jaunieji šauliai.
Ramūnui, kuris į Šaulių sąjungą įstojo tik rudenį, tai buvo pirmasis patruliavimas, kaip šauliui, bet puiki proga prisiminti beveik prieš 30 metų įgytus įgūdžius policijoje. „Tik paskelbus, kad policijai reikalinga šaulių pagalba, nedelsiant užsirašiau. Tai proga padėti tarnyboms sunkiu metu, kada to reikia, atlikti šaulišką pareigą“, – sakė šaulys, buvęs pareigūnas.
Buvusi jaunoji šaulė Rūta tęsia šaulišką veiklą. Mergina pirmą kartą išėjo patruliuoti į miesto gatves jau kaip šaulė. „Puikiai suprantu, kad visokių žmonių yra ir visokių reikia, tačiau neatsakingumas ir nepagarba nei sau, nei kitam mane vis dar sugeba nustebinti. Ir juokinga, ir graudu, kad žmonės mus pamatę griebiasi ieškoti kaukės, o mes be jokio pykčio tik primename ar pamokome, kaip reikia kaukes dėvėti taisyklingai“, – mintimis ir pastebėjimais po pirmojo patruliavimo dalinosi šaulė Rūta.
Druskininkų mieste patruliavę šauliai apie būtinybę dėvėti kaukę per savaitgalį įspėjo per 20 piliečių. „Į šaulių pastabą tinkamai dėvėti kaukę žmonės sureaguoja, jas užsidėdavo, žinoma, pasitaikydavo ir bandymų pasiteisinti, kad neva pamiršo, jog jas būtina dėvėti, klasika tapęs pasiteisinimas – sunku kvėpuoti. Per visą savaitgalį teko susidurti su vieno pasipiktinusio piliečio neadekvačia reakcija į prašymą, tačiau jis vis tiek užsidėjo kaukę taip kaip yra reikalaujama ir šauliai palinkėję gero vakaro, atsisveikino“, – apie patruliavimą pasakojo Druskininkų kuopos vadas Ramūnas Šerpatauskas.
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę