Klaipėdos šauliai jau kelias savaites talkina Respublikinės Klaipėdos ligoninės medikams. „Ši iniciatyva gimė iš pačių šaulių ir tokios idėjos paprastai būna tvirtos, greitos ir realios. Pirmasis „žvalgybą“ atliko krašto apsaugos savanoris ir šaulys Aurimas Mockus, kuris savanoriauti ligoninėje pradėjo dar prieš šv. Kalėdas. Savo įspūdžiais pasidalinęs socialiniuose tinkluose, troškimą padėti medikams šiuo sunkiu metu, sužadino ir kitų šaulių širdyse”, – apie gimusio bendradarbiavimo aplinkybes pasakojo šaulių rinktinės vadas Rolandas Lukšas.
Sausio 13-ąją Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos šaulių sąjungos Vakarų (Jūros) šaulių 3-iosios rinktinės vadu ats. mjr. Rolandu Lukšu. Sutartyje numatyta, kad ligoninės medikams šauliai savanoriškai padės ekstremalios situacijos metu.
Klaipėdos šauliai medikams padeda nebe pirmą kartą. Per pirmąjį karantiną rinktinės šauliai padėjo vienos uostamiesčio ligoninės Priėmimo skyriaus medikams, o vėliau, mieste įsteigus mobilų punktą, padėjo reguliuoti automobilių srautus.
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę