PB029914Lapkričio 2 d. LŠS Mokymo centro instruktorius, padedamas Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės Vilniaus kuopos šaulių, Pasieniečių mokykloje organizavo šaudymo pistoletu GLOCK17 pratybas.
Pratybų tikslas –  išbandyti Lietuvos kariuomenėje taikomus šaudymo pistoletu standartus bei keletą naujų galimų šaudymo pratimų, kurie būtų taikomi šaulių rengimui. Pirmojo etapo 1-aisis pratimas buvo atliktas rugpjūčio pabaigoje vykusių jungtinių LŠS kovinių vienetų pratybų metu, šį kartą šaudyta pagal 1-ojo etapo antro ir trečio pratimo reikalavimus: iš 15 m, 20 m ir 25 m stovint, priklaupus ir gulint. Gruodžio mėnesį tikimasi atlikti likusius pratimus ir kasmetinį šaudymo iš individualaus ginklo testą.
Šiuo metu pagal Lietuvos kariuomenės šaudymo standartus rengiami tik objektų apsaugą vykdantys šauliai. Tačiau svarstomos galimybės taikyti LK reikalavimus ar jų dalis ir kitiems šauliams – kuopų, būrių, skyrių vadams ir/ar kovinių vienetų nariams. Taip pat ketinama parengti LŠS šaudymo pistoletu reikalavimus, atsižvelgiant į kuriuos didesnis dėmesys būtų skiriamas šaudymui trumpesniais atstumais, o taip pat situaciniams pratimams.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę