Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (LGGRTC) įteikė Lietuvos šaulių sąjungai vertingą dovaną – Centro išleistų knygų. Tai leidiniai apie mūsų šalies istoriją: Lietuvos okupaciją ir aneksiją 1940-aisiais, Birželio sukilimą, partizaninį karą, prisiminimai apie tremtį, netektis, kovas ir kovotojus už laisvę.
Atsiliepusi į prašymą LGGRTC vadovybė šauliams padovanojo 200 knygų: R. G. Vėliūtės „Partizanai“, A. Bubnio, S. Jegelevičiaus, S. Knezio ir A. Rukšėno „Lietuvių tautos sukilimas“, E. Jankauskienės, R. Trimonienės ir D.  Žygelio parengtą „Vakarų Lietuvos partizanų sritis“, A. E. Senno „Lietuva 1940. Revoliucija iš viršaus“, O. Bujevičiūtės „Sumokėta jaunyste“, V. Pupšio „Atsimainymo kalnas“, atlasą „Pietų Lietuvos partizanų sritis“ ir „Šaukėme laisvę“ Pastaroji – mokinių rašiniai apie Lietuvos kovas už laisvę bei užrašyti laisvės kovotojų prisiminimai.
Atsakydami į šaulių padėkos žodžius už vertingą dovaną Centro darbuotojai taip pat dėkojo – už Šaulių sąjungos prasmingas veiklas bei atliekamą darbą: jaunosios kartos ugdymą tikrais savo šalies piliečiais ir patriotais – žmonėmis, neabejingais krašto istorijai bei ateičiai.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę