Šiandien Šaulių sąjungos vado pavaduotojas ats. mjr. Židrūnas Šadauskis, šiuo metu pavaduojantis Sąjungos vadą, štabe priėmė svečią – Lenkijos gynybos ministerijos Sukarintų organizacijų biuro vadovą Voldemarą Zubeką.

Svečias į mūsų šalį atvyko kartu su Lenkijos sukarintos organizacijos „Strzelec“ („Šaulys“) jaunimo atstovais, dalyvaujančiais tarptautinėje Šaulių sąjungos stovykloje „Baltic Guard 2019“ („Baltijos sargybinis 2019“).

Ž. Šadauskis ir V. Zubekas diskutavo apie Lietuvos ir Lenkijos jaunųjų šaulių ugdymo programas, tarptautinių stovyklų bei dalijimosi gerąja patirtimi svarbą.

Šis Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) atstovo ir Lenkijos sukarintų organizacijų biuro vadovo susitikimas vyksta ne pirmą kartą: šauliai pradėjo plėtoti glaudžius ryšius su Lenkijos šauliais 2016 metais.

Lenkijos šauliai – sukarinta organizacija, vienijanti jaunimą ir suaugusius Lenkijos piliečius. Pagrindiniai organizacijos tikslai: pilietiškumo ugdymas, karybos ir aktyvaus gyvenimo propagavimas. Organizacijos šūkis: kiekvienas pilietis yra karys, kiekvienas karys  – pilietis.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę