2019 m. sausio 13 d. Druskininkuose 7 metus iš eilės buvo organizuojamas tradicinis pagarbos bėgimas aplink Druskonio ežerą, skirtas Laisvės gynėjų dienai paminėti.

Šiemet kvietimas į šį renginį buvo kiek kitoks. Karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Giedriaus Matulionio 103-iosios kuopos šauliai siekė šiame bėgime pamatyti 100 brolių ir sesių šaulių iš visos Lietuvos. „Šiandien, sausio 13-ąją, bėgime dalyvavo daugiau kaip 160 šaulių ir jaunųjų šaulių, kurie atsiliepė į kvietimą ir atvyko į Druskininkus. Tai tikrai pranoko lūkesčius“, – džiaugėsi idėjos autorius, Giedriaus Matulionio 103 šaulių kuopos vadas ats.gr. Ramūnas Šerpatauskas.

Prieš pat bėgimą iškilmingai pakelti Lietuvos Respublikos valstybinę vėliavą buvo pakviesti Karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Giedriaus Matulionio 103 šaulių kuopos šauliai.

Šiame bėgime tradiciškai dalyvavo itin gausus būrys pareigūnų iš Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos rinktinės Druskininkų ir Kabelių užkardų, Alytaus AVPK Druskininkų policijos komisariato pareigūnai, Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Druskininkų komandos ugniagesiai gelbėtojai, Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų 109-osios kuopos kariai savanoriai, Lietuvos kariuomenės Karo medicinos tarnybos Karių reabilitacijos centro kariai, svečiai iš Lietuvos kariuomenės sausumos pajėgų, moksleiviai ir miesto gyventojai. Išdalinta per 1000 atminimo medalių, kirtusiems finišą.

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę