IMG 7465Vasario 1 d. Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. ltn. Gintaras Koryzna dalyvavo susitikime su grupe parlamentarų ir krašto apsaugos sistemos vadovybe LR Seime. Susitikime aptarta, kaip toliau turėtų būti vystoma Lietuvos šaulių sąjunga, kaip šaulių potencialą būtų galima panaudoti šalies gynyboje, aptartas kovinių šaulių, kurie galėtų būti priskiriami kariuomenės vienetams, rengimas.
Šaulių sąjungos vadas po susitikimo teigė, kad kovinių šaulių rengimas vyksta sklandžiai: „Šiuo metu koviniams būriams priklauso 68 šauliai, o artimiausiu metu prie jų turėtų prisijungti papildomi 80 Šaulių sąjungos narių. Dar maždaug 140 šaulių pradėjo koviniais šauliais tapti reikalingas procedūras.“
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis teigė, kad daugiausiai dėmesio Šaulių sąjunga turėtų skirti visuomenės švietimui ir atsparumui didinti, o pagrindiniai resursai piliečių kariniam rengimui ir toliau bus skiriami Krašto apsaugos savanorių pajėgoms.

Be kovinių šaulių rengimo, Lietuvos šaulių sąjunga ir toliau žada skirti didelį dėmesį visuomenės švietimui, pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymui.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę