Slapukų politika

Apie šią slapukų politiką

Šioje slapukų politikoje paaiškinama, kas yra slapukai ir kaip juos naudojame. Turėtumėte perskaityti šią politiką, kad suprastumėte, kas yra slapukai, kaip juos naudojame, kokius slapukų tipus naudojame, t. y. kokią informaciją renkame naudodami slapukus ir kaip ši informacija naudojama bei kaip valdyti slapukų nuostatas. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame, saugome ir saugome jūsų asmens duomenis, rasite mūsų privatumo politikoje.Savo sutikimą galite bet kada pakeisti arba atšaukti mūsų svetainėje pateiktoje slapukų deklaracijoje.Daugiau informacijos apie tai, kas mes esame, kaip galite su mumis susisiekti ir kaip tvarkome asmens duomenis, rasite mūsų privatumo politikoje.Jūsų sutikimas taikomas šiems domenams: www.sauliusajunga.lt

 

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuose saugoma nedidelė informacija. Slapukai išsaugomi jūsų įrenginyje, kai svetainė įkeliama į naršyklę. Šie slapukai padeda mums užtikrinti tinkamą svetainės veikimą, padidinti svetainės saugumą, suteikti geresnę naudotojo patirtį, suprasti, kaip veikia svetainė, ir analizuoti, kas veikia ir kur ją reikia tobulinti.

 

Kaip naudojame slapukus?

Kaip ir dauguma internetinių paslaugų, mūsų svetainė naudoja pirmosios ir trečiosios šalies slapukus įvairiais tikslais. Pirmosios šalies slapukai dažniausiai reikalingi tam, kad svetainė tinkamai veiktų, ir jie nerenka jokių jūsų asmeninių duomenų.Mūsų svetainėse naudojami trečiųjų šalių slapukai daugiausia naudojami tam, kad suprastume, kaip veikia svetainė, kaip jūs sąveikaujate su mūsų svetaine, užtikrintume mūsų paslaugų saugumą, pateiktume jums aktualią reklamą ir apskritai suteiktume jums geresnę ir geresnę naudotojo patirtį bei padėtume pagreitinti jūsų būsimą sąveiką su mūsų svetaine.

 

Kokius slapukus naudojame?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai skirstomi į šias kategorijas.

 

Kaip valdyti slapukų nuostatas?

Slapukų nuostatas galite tvarkyti spustelėdami mygtuką „Nustatymai” ir pagal savo pageidavimus įjungdami arba išjungdami iššokančiame lange esančias slapukų kategorijas.Jei vėliau, naršymo sesijos metu, nuspręstumėte pakeisti nuostatas, galite spustelėti ekrano skirtuką „Privatumo ir slapukų politika”. Taip vėl bus rodomas pranešimas apie sutikimą, kuriame galėsite pakeisti savo nuostatas arba visiškai atšaukti savo sutikimą.Be to, skirtingose naršyklėse pateikiami skirtingi būdai, kaip blokuoti ir ištrinti svetainių naudojamus slapukus. Galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kad blokuotumėte ir (arba) ištrintumėte slapukus. Daugiau informacijos apie tai, kaip valdyti ir ištrinti slapukus, rasite svetainėse wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę