17504614 1424930937580294 5513885712529458228 o 2017 kovo 24 dieną, LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės patalpose vyko stalo žaidimų vakaras. Dalyvauti galėjo visi norintys Tauragės miesto gyventojai. Didžiausią iniciatyvą parodė jaunieji šauliai, žinoma, buvo ir kitų tauragiškių. Už žaidimų taisyklių aiškinimą ir sklandų renginio organizavimą buvo atsakingi: Justinas Mažeika ir Laurynas Kryžauskas.
Renginys buvo planuojamas iš anksto, todėl visi norintys Facebook paskyroje galėjo rinktis stalo žaidimus. Į renginį buvo atnešti daugiausiai dalyvių balsų surinkę žaidimai: „Blood bowl team manager“, Spartacus the game of blood and treachery“, „Carcassonne“, „Lemminge“, „Savoteur 2“, „Jungle speed“, „Dobble“, „No merci“, „Beaver gang“ „Tower“. Visų išbandyti nespėjome ir pasilikome juos kitam kartui.
Renginyje daugiausiai dėmesio susilaukė paprastos strategijos, vieningumo ir galimų išdavysčių išsiaiškinimo žaidimas – „Saboteur 2“. Šį žaidimą susėdo žaisti net 9 žaidėjai. Čia reikėjo įsijausti į auksakasių nykštukų vaidmenis. Nugalėtoju tapo ir daugiausiai aukso grynuolių surinko rinktinės vadas Kęstutis. Taip pat sužaidėme šiuos žaidimus: „Beavers gang”, „Blood bowl“,  „Spartacus the game of blood and treachery“.
Nors tai buvo pirmasis tokio tipo renginys, bet tikriausiai ne paskutinis. Visi besidomintys stalo žaidimais gali prisijungti prie grupės Facebook „Stalo žaidimai Tauragėje“ ir sekti naujienas dėl artėjančių renginių.

Rinktinės informacija

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę