IMG 5921pngSpalio 11 d. kino teatre „Romuva“ (Laisvės al. 54, Kaune) 18 valandą bus rodomas spektaklis „Smetona“. Dvi valandas prieš spektaklį ir po spektaklio Lietuvos šaulių sąjungos atstovai teiks informaciją apie Šaulių organizaciją ir priims prašymus tapti Lietuvos šauliu.
Vieną iš sudėtingiausių savo karjeros vaidmenų spektaklyje „Smetona” atliekantis Ramūnas Šimukauskas atvirauja, kad spektaklis yra apie prieškario Lietuvos paskutiniąją nepriklausomybės dieną, kuomet Lietuvos prezidentas turėjo du kelius – bandyti priešintis okupantams ar sutikti su ultimatumu, paaukojant Lietuvos nepriklausomybę.
Aktorius prisipažino, kad yra pasirengęs įstoti į Lietuvos šaulių sąjungą, kurios veikloje tarpukario laikotarpiu dalyvavo ir pats A. Smetona. Aktorius paaiškino savo pasirinkimą tuo, kad šauliai nuo seno užsiėmė ne tik karine veikla, bet taip pat ugdė pilietišką lietuvių dvasią per švietėjišką ir kultūrinę veiklą.
R. Šimukauskas teigia, kad atvirai išreikdamas savo politinę poziciją siekia paskatinti visus piliečius pasekti jo pavyzdžiu: „Visus, kuriuos uždegs mano pavyzdys, kviečiu spalio 11 dieną susitikti kino teatre „Romuva“, kur vyks registracija į Lietuvos šaulių  sąjungos narius. Tą dieną vykstantis spektaklis „Smetona” yra simboliškai skiriamas Lietuvos šaulių sąjungos garbei ir visiems piliečiams, kurie yra neabejingi Lietuvos likimui.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę