Lapkričio 8 d. vyresni nei 16 metų jaunieji šauliai buvo pakviesti apsilankyti Alytaus darbo biržos Jaunimo darbo centre. Susirinko apie 20 kvietimu susidomėjusių jaunuolių. Centre mūsų jau laukė dvi Jaunimo darbo centro darbuotojos: Margarita Rėklaitienė ir Nida Apanavičienė. Jos maloniai mus pasitiko ir palydėjo į mažąją salę, kurioje patogiai įsitaisę susipažinome, o darbuotojos įsitikino, kad sugebėsime jų išklausyti. Jaunuosius šaulius centro darbuotojos pagyrė ir pasidžiaugė, kad Šaulių sąjunga yra pati žinomiausia ir aktyviausia jaunimo nevyriausybinė organizacija visame Alytuje.
Vėliau mums buvo išdėstyta šiek tiek informacijos apie šiandieninę darbo rinką, pateikti apklausos rezultatai apie jaunimo požiūrį į išsilavinimą bei norimą atlyginimą. Paskui sužinojome apie pagrindines darbo biržos funkcijas ir paklausias profesijas, o tai po metų ar
kelių kiekvienam iš mūsų bus labai aktualu ir naudinga. Susidomėję pateikta informacija vaizdingose skaidrėse galėjome išvysti būtent tai, kas aktualu ir įdomu šiuolaikiniam jaunimui.
Galėjome kompiuteryje atlikti profesinių gebėjimų testą, kurio rezultatai parodė, jog vaikinai gali būti floristai, o merginos – šaltkalvės ar autobusų vairuotojos.
Džiaugiamės, kad popietę praleidome ne tik turiningai, bet ir linksmai.

Agnė Naujokaitė
Alytaus jaunųjų šaulių 8-osios kuopos jaunoji šaulė, ,,Trimito“ fanklubo narė

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę