Broliai ir sesės šauliai,
nuoširdžiai sveikinu Jus Šaulių sąjungos šimtmečio proga!
Prieš šimtą metų – birželio 27-ąją – įkurta Lietuvos šaulių sąjunga, organizacija, kurios svarbiausias tikslas tuomet buvo kovoti su gausiais jaunos Respublikos priešais. 1919-1923 metais šauliai kraują liejo kovose su bermontininkais, bolševikais, lenkais, dalyvavo Klaipėdos išvadavime, 1944-1953 m. su ginklu rankose priešinosi okupantams. 1991-aisiais neraginami stojo atkurtos Lietuvos nepriklausomybės sargybon.
Meilė Tėvynei, pasiryžimas saugoti jos laisvę, ginti nepriklausomybę ir šiandien yra stipriausias mūsų, XXI amžiaus šaulių, ginklas.
Džiugu, kad šauliškos idėjos bei veikla pritraukia į mūsų organizaciją vis daugiau narių. Vadinasi, veikiame ir einame teisingu keliu, savo pavyzdžiu patvirtindami vieno iš Sąjungos įkūrėjų Vlado Putvinskio žodžius: „Stoti į Lietuvos šaulių sąjungą yra pareiga kiekvieno sąmoningo Lietuvos piliečio“.
Pradėję antrąjį gyvavimo šimtmetį toliau darbuokimės Lietuvos labui ir, kaip sakė V. Putvinskis, „Tebūnie visi mūsų darbai nušviesti tėvynės meilės, tėvynės gynimo dvasios, tada visi jie tėvynei bus naudingi, ją stiprins ir gins.“
Stiprybės ir sveikatos, vykdant šventą šaulišką misiją!
Sąjungos vado pavaduotojas, pavaduojantis Sąjungos vadą   ats. mjr. Židrūnas Šadauskis
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę