18 tallinrybos Balandžio 20–22 dienomis Taline, Kaitseliit Manniku šaudykloje, vyko tarptautinės „Jurioo KV“ šaudymo varžybos, kuriose dalyvavo Estijos, Danijos, Suomijos ir dvi Lietuvos šaulių komandos. Marijampolės apskrities šaulių 4-osios rinktinės jaunieji šauliai ir Panevėžio apskrities šaulių 5-osios rinktinės šauliai giminingos Šaulių sąjungai Estijos Kaittselit organizacijos buvo pakviesti išbandyti jėgas, pasidalyti naujienomis, įgytomis patirtimis. Jaunųjų šaulių komanda, šaudžiusi pneumatiniais ir mažojo kalibro šautuvais, pasirodė šauniai: iš aštuonių dalyvavusių komandų savo amžiaus grupėje iškovojo trečiąją vietą. Suaugusiųjų komandos vyrams šaudyti Izraelio gamybos automatiniais šautuvais „Galil“ 300 m. šaudykloje teko pirmiems. Šaudymo pozicijose stovint, gulint ir priklaupus reikėjo iššauti po devynis šūvius. Kitos dvi rungtys – šaudymas vienu moderniausiu pistoletu USP (angl. Universal Selfloading Pistol). Šioje rungtyje reikėjo šaudyti iš skirtingų pozicijų į skirtingo dydžio taikinius. Nors suaugę šauliai konkurentų turėjo daugiau, teko rungtis su 15 komandų, tačiau rezultatas taip pat nenuvylė. Iškovojo trečiąją vietą. Geriausias Panevėžio komandos šaulys šį kartą buvo Arūnas Skupas. Varžybų nugalėtojo titulas atiteko Estijos komandai, antrąją vietą užėmė komanda iš Suomijos. Gegužės 24–26 d. Panevėžio apskrities 5-osios rinktinės šaulių komanda atstovaus Šaulių sąjungai tradicinėse Baltijos šalių šaudymo varžybose Suomijoje.