Prasideda devintasis tarptautinis projektas „Aliante 2009“, kuriame kviečiami dalyvauti NATO valstybių narių 15–19 metų (gimę nuo 1989 m. rugpjūčio 1 d. iki 1994 m. gegužės 31 d.) mokiniai. Šį kartą projekte dalyvauja ir rungtyniauja mokiniai ir gimnazistai iš dvylikos šalių: Čekijos, Lietuvos, Latvijos, Vengrijos, Vokietijos, Gruzijos, Lenkijos, Rumunijos, Slovakijos, Jungtinių Amerikos Valstijų ir Didžiosios Britanijos.
Konkurso tikslas – pagilinti ir praplėsti žinias apie Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją (NATO), tarptautinį ir nacionalinį saugumą, tarptautinius santykius.
Vyks du žinių tikrinimo turai, o po jų – tarptautinis finalas, kurio nugalėtojų laukia specialus viliojantis prizas – 10 dienų kelionė, kokios nepasiūlys jokia kelionių agentūra, į Čekiją rugpjūčio mėnesį. Tarptautinis finalas šiais metais vyks Lietuvoje, užduotis jam padės rengti mūsų šalies kariuomenė.
Projektas organizuojamas bendromis Lietuvos Respublikos Seimo, Švietimo ir mokslo, Krašto apsaugos, Užsienio reikalų ministerijų ir Atlanto sutarties Lietuvos bendrijos (LATA) pastangomis.
Registruotis į projektą galite adresu http://www.project-aliante.org . Čia informaciją rasite savo gimtąja kalba. Nacionalinė projekto koordinatorė – Gintarė Skaistė, el.paštas [email protected] .

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę