Lapkričio 20 d. Telšių apskrities Žemaitijos šaulių rinktinė bene pirmoji iš visų šalies rinktinių pradėjo renginių, skirtų Kariuomenės dienai, ciklą.
Apie vyksiančią šventę pranešė ne tik kvietimai dalyvauti, bet ir darni Vincento Borisevičiaus gimnazijos jaunųjų šaulių (vadovas Vaclovas Bartkus) rikiuotė, žygiavusi per miestą.
5-osios kuopos šauliai, vadovaujami Arūno Juškos, Telšių kultūros namuose surengė gražią šventę, į kurią pakvietė karius, atsargos karininkus, savanorius, policijos pareigūnus ir, žinoma, brolius bei seses šaulius iš kitų rinktinių.
Šventė, kurioje dalyvavo Šaulių sąjungos vadas ats. plk. Antanas Plieskis, Telšių, Klaipėdos ir Šiaulių šaulių rinktinių vadai, verta neeilinės šventės vardo. Jos metu buvo apdovanoti labiausiai nusipelniusieji, parodytas spektaklis, o Alsėdžių kuopos jaunieji šauliai, neseniai vykusiame respublikiniame būrių rikiuotės konkurse užėmę pirmąją vietą, pademonstravo rikiuotės elementus vietoje ir žygiuojant būrio sudėtyje, o vėliau alsėdiškių vaikinų ansamblis susirinkusiuosius pradžiugino dainomis.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę