Šių metų rugsėjį Kaune vyko jau šeštosios Tėvynės gynėjų sporto žaidynės, kurių tikslas – plėtoti kariuomenės ir kitų statutinių institucijų bendradarbiavimą, gerinti jų profesinį pasirengimą bei populiarinti taikomąsias ir kitas sporto šakas tarp kariuomenės, policijos ir kitų statutinių įstaigų.
Rugsėjo 14 d. rytą Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje žaidynių atidarymo ceremonijos metu buvo paskelbtas žaidynių startas. Susirinkusius dalyvius pasveikino puskarininkių mokyklos vadovas plk. Egidijus Karvelis.
Dalyviai varžėsi net aštuoniose sporto rungtyse: mažojo futbolo, krepšinio, paplūdimio tinklinio, stalo teniso, dziudo, šaudymo iš tarnybinio ginklo, taikomojo biatlono ir šachmatų rungtyse.
Lietuvos šaulių sąjungos atstovai geriausiai pasirodė krepšinio ir paplūdimio tinklinio rungtyse. Užėmė I-ąją ir II-ąją vietas.
Tai didžiausias metų sporto renginys, kuriame dalyvauja statutinių organizacijų komandos ir sportininkai. Pagrindiniai šio renginio organizatoriai yra Policijos departamentas ir Lietuvos

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę