RugsėjoTrakiniai 2015 5 d. unikalioje Lietuvos vietoje   Trakinių kaime (Anykščių r.)   vyks tradicinis Tėvynę mylinčių žmonių sąskrydis „Trakinių partizanai 2015“. Šių metų tema   svarbiausi XX a. Lietuvos istorijos epizodai, mūsų šalies pasiekimai ir laimėjimai nuo 1990 metų.
Mokslininkai, ekonomistai ir visuomenininkai dalyvaus diskusijoje „Kaip pasikeitėme ir ką pasiekėme Lietuvoje per 25-erius metus“? Dizaineris Giedrius Paulauskas parodoje „Nėra istorijos be uniformos“ pristatys partizanų uniformas ir ekipuotę. Istorikas prof. Alfredas Bumblauskas kvies prie bunkerio pakalbėti apie partizaninį karą. Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos specialistai supažindins su informacinio karo pavojais ir suteiks žinių, kaip atsispirti ir kovoti su priešiška informacija.
Trakinių partizanai žada puikių pasirodymų. Koncertuos bardas Giedrius Ambrazevičius su grupe, „Kamanių šilelis“. Leidykla „Aukso žuvys“ kvies dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse gamtoje, o mažiausieji dalyviai galės leisti laiką partizaniškame vaikų darželyje. Taip pat veiks Lietuvos kariuomenės technikos ir ginkluotės paroda, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro knygynėlis.
Į renginio vietą nukreips partizaniškos rodyklės.
Renginį organizuoja VšĮ „Trakinių partizanai“ ir Lietuvos šaulių studentų korporacija „Saja“.
„Trakinių partizanai“ – tai nuo 2005 m. veikiantis Lietuvos jaunimo sambūris, kurio tikslas naujomis ir šių laikų visuomenei aktualiomis formomis populiarinti Lietuvos laisvės kovų istoriją.
Informaciją apie renginį teikia:
Norbertas Černiauskas (tel. nr. +370 600 37 327)
Mindaugas Nefas (tel. nr. +370 674 32 821)

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę