TP-www Rugsėjo 6 d. Trakinių kaime, netoli Anykščių, vyks „Trakinių partizanų“ sąskrydis. Į jį kviečiami atvykti visi, neabejingi laisvės kovų istorijai, atvirai diskusijai, nuoširdžiam bendravimui ir poilsiui gamtoje.
Kaip ir kiekvieną rugsėjį Virintos upės vingyje prie senųjų kaimo kapinaičių virs aktualios diskusijos praeities ir nūdienos temomis, vyks naujausių dokumentinių filmų peržiūra, knygų bei parodų pristatymas, kvapą gniauš karo rekonstruktorių ir Lietuvos kariuomenės karių pasirodymai. Šių metų renginyje daug dėmesio bus skiriama karui Ukrainoje, todėl „Trakinių partizanai“ kalbės apie ukrainiečių laisvės kovas po Antrojo pasaulinio karo ir dabar. Vakaro programoje išgirsime lyriškąsias „Obelijos“ ir Jono Čepulio dainas.
Organizatoriai kviečia pasirinkti partizanišką slapyvardį, pasidabinti lietuviška ar ukrainietiška simbolika ir atvykti į Trakinius.
„Trakinių partizanai“ – idėjos autoriai – šauliai sajūnai Norbertas Černiauskas ir Mindaugas Nefas – nuo 2005 metų organizuoja renginius, kuriuose naujomis, patraukliomis formomis skatinama domėtis Lietuvos istorija, pagerbiami kovojusieji už Lietuvos nepriklausomybę.
Daugiau informacijos: el. paštas: [email protected]; mob. tel.: +37067432821 arba +37060037327

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę