Balandžio 20-21 d. Lietuvos šaulių sąjungos vadas ats. plk. ltn. Liudas Gumbinas kartu su Lietuvos krašto apsaugos ministro ir Lietuvos kariuomenės vado delegacijomis lankėsiSusitikime pas Ivano Frankivsko mera Ukrainoje.
Lietuvos atstovų susitikimuose su Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos pirmininku Oleksandru Turčynovu (Oleksandr Turchynov) ir Ukrainos gynybos ministru generolu pulkininku Stepanu Poltoraku (Stepan Poltorak) Kijeve LŠS vadas kėlė klausimus dėl tikslinės paramos antiteroristinėje operacijoje dalyvaujantiems kariams. Jis teiravosi dėl būtiniausių karių poreikių, kuriuos patenkinti galėtų iš Lietuvos žmonių renkama parama.
L. Gumbinas taip pat dalyvavo Lietuvos krašto apsaugos ministro delegacijos susitikime su Ivano-Frankivsko meru Viktoru Anuškevičiumi (Viktor Anushkevychus), šio miesto bataliono vadu ir kariuomenės atstovais.
Su bataliono vadu Ats. plk. ltn. L. Gumbinas aptarė tarnybos antiteroristinėje operacijoje sąlygas, Ukrainos karių pajėgumus operacijoje ir poreikius paramai.
LŠS vadas taip pat pasiūlė Ivano-Frankivsko merui svarstyti galimybę atsiųsi atostogauti į Lietuvos šaulių sąjungos organizuojamas vaikų ir jaunimo vasaros stovyklas ATO dalyvių vaikus.

Viktorijos Cieminytės nuotr.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę