Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės teritorijoje didelės paramos ekstremalioje situacijoje kol kas nereikėjo – šauliai padėjo kitoms organizacijoms. Anykščiuose nuo kovo 22 dienos keli šauliai kasdien padeda saviizoliacijoje esančius ir rizikos grupei priklausančius žmones aprūpinti maisto produktais.
Nuo kovo 27 d. Utenos šauliai pradeda teikti pagalbą miesto viešosios tvarkos skyriui ir šauliai vykdo budėjimus mobiliame koronaviruso patikros punkte, kontroliuoja atvykstančių tirtis srautus. Šauliai budės po 4 valandas ir keisis pagal nustatytą grafiką.
„Džiaugiamės, kad Utenoje yra nemažai savanorių, kurie drauge su šauliais budės patikros punktuose, todėl mums nereikia užtikrinti kasdienio ir nuolatinio budėjimo“, – sakė rinktinės vadė Asta Tidikienė. Budėti poste šiandien yra užsirašę 14 šaulių, kiti rinktinės šauliai rajonuose padeda dalinti informacinius lankstinukus gyventojams, pristato maisto produktus. „Turime gražių pavyzdžių, kai šauliai aprūpina vyresnio amžiaus kaimynus reikalingais maisto produktais, siuva namuose apsaugines kaukes“, – savo rinktinės šaulių savanoryste ir geranoriškumu džiaugėsi rinktinės vadė.
Savaitgalį Utenos šauliai planuoja prisidėti prie viešosios tvarkos specialistų, policijos pareigūnų ir prevenciniais tikslais lankytis poilsio zonose, gyvenamosiose teritorijose, kad sutiktiems žmonėms primintų apie karantino laikymosi sąlygas ir taip mažintų susibūrimų skaičių Utenos mieste.
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę