Anyksciu kapine 2013 005Minėdami Visų šventųjų dieną ir Vėlines, lankome savo artimųjų kapus. Mūsų protėviai tikėjo, jog per Vėlines (Ilges) gyvieji gali bendrauti su mirusiųjų vėlėmis. Šį bendravimą šiandien simbolizuoja uždegamos žvakutės.
Anykščių S. Dariaus ir S. Girėno šaulių kuopa ragina visus prisijungti prie akcijos „Uždek žvakelę ant laisvės kovotojo kapo!“ Pagerbkime 1918 – 1920 m. karių savanorių, šaulių, antinacinio ir antisovietinio pasipriešinimų dalyvių bei visų Tėvynę savo žygdarbiais išgarsinusių asmenų amžinojo poilsio vietas. Siekdami įprasminti atminimą ir neužmiršti jų žygdarbių, kviečiame uždegti žvakelę, sukalbėti maldą ar tiesiog pagalvoti apie Lietuvą ir žmones, kurių dėka gyvename laisvi ir nepriklausomi. Tegul mūsų didvyriai niekada nebūna užmiršti!
Lapkričio 2 d. kviečiame visus anykštėnus ir miesto svečius 16.00 val. atvykti prie Tremtinių kryžiaus senosiose Anykščių miesto kapinėse. Kartu pagerbsime mūsų krašte amžinojo poilsio atgulusius laisvės kovotojus, aplankysime 1918 – 1920 m. savanorių, knygnešių, tremtinių, partizanų ir kitų kraštui nusipelniusių asmenų kapus. Kviečiame atsinešti žvakelių.
Anykščių S. Dariaus ir S. Girėno šaulių kuopa kviečia prie šios akcijos prisidėti visas Lietuvos šaulių kuopas ir visuomenines organizacijas savo gyvenamosiose vietose.
Kontaktinis asmuo   Anykščių S. Dariaus ir S. Girėno kuopos šaulys Mindaugas Nefas, tel. 867432821, el. p. [email protected]

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę