Penktadienį, sausio 12 d. 8 val. kviečiame visus Lietuvos žmones uždegti atminimo, vienybės ir pergalės žvakeles savo namų, biurų, mokslo įstaigų, organizacijų languose prisimenant ir pagerbiant Lietuvos laisvės gynėjus. 
 
1991 m. naktį iš sausio 12 į 13 d. sovietiniai desantininkai pradėjo Vilniaus Televizijos bokšto šturmą. Kruvino susidorojimo su beginkliais bokšto gynėjais metu sovietiniai galvažudžiai nužudė 14 bokšto gynėjų, jų tarpe Vilniaus Geležinio Vilko kuopos šauliai Darius Gerbutavičius ir Ignas Šimulionis, o 714 buvo sužeisti.
 
Junkimės prie pilietinės iniciatyvos „Pergalės šviesa“ ir ne tik prisiminkime tragiškus Sausio 13-osios įvykius, bet ir švęskime Laisvės gynėjų dieną. Sausio 13-oji – tai mūsų istorinės pergalės ir Laisvės diena, pareikalavusi aukų ir primenanti, kad už laisvę ir teisingumą reikia kasdien ir atkakliai kovoti, šiandien – taip pat.
 
Pilietinę iniciatyvą „Pergalės šviesa“ nuo 2008 m. organizuoja Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti.  Norintys prisijungti prie iniciatyvos ir vieningai uždegti žvakutes, gali užsiregistruoti: https://www.komisija.lt/…/pilietine-iniciatyva…/
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę