Broliai ir sesės šauliai,
Gyvename sudėtingu laikotarpiu. Prieš dvejus metus prasidėjusi pasaulinė pandemija sulėtino visų lietuvių gyvenimo ritmą ir pareikalavo ne vienos aukos. Kiek vėliau – kaimyninės rytų šalys prieš mūsų tautą pradėjo hibridines atakas, susidūrėme su nelegalių migrantų antplūdžiu. Mes, šauliai, įnešėme svarų indėlį sprendžiant šiuos iššūkius. Galime pelnytai tuo didžiuotis.
Šiuo metu mūsų sąjungininkė Ukraina ir jos tauta susiduria su didžiausia grėsme per pastaruosius dešimtmečius. Tai – iššūkis visam demokratiniam pasauliui.
Šios grėsmės akivaizdoje mes privalome išlikti budrūs, vieningi ir pasiruošę – susipriešinimas ir nestabilumas visuomenėje yra didžiausias priešo tikslas.
Reaguojant į dabartinę situaciją mūsų indėlis bus labai svarbus ateinant į pagalbą Lietuvos gynybos ir saugumo struktūroms, užtikrinant stabilumą mūsų valstybėje, priimant karo pabėgėlius bei sprendžiant kitas svarbias užduotis. Kviečiu brolius ir seses šaulius būti susitelkusius ir pasirengusius išlikti vienybės ir taikos sargais bei atlikti savo šaulišką pareigą.

LŠS vadas plk. Albertas Dapkus

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę