Lietuvos Šaulių sąjungos Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-oji rinktinė kartą į ketvirtį teikia pagalbą Valstybės sienos apsaugos tarnybos Varėnos pasienio rinktinei sustiprinant valstybės sienos apsaugą A. Barausko pasienio užkardos veikimo teritorijoje. Praėjusį savaitgalį 5 Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės šauliai kartu su Aleksandro Barausko užkardos pareigūnais naktį patruliavo pasienyje, vykdė transporto ir žmonių patikrą.
„Šįkart patruliavimas vyko naktį. Džiugu, kad pratybose dalyvavo šauliai, kuriems neseniai suėjo 18 metų, matoma tendencija, kad šiose pratybose noriai dalyvauja jaunimas, domisi pasieniečių darbu, kiti planuoja savo ateitį sieti su šia profesija. Tai puiki proga iš arti pamatyti pasieniečių darbo ypatumus“, – po pratybų pasakojo Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės metodininkas Aleksandras Asanavičius.
Pagal metinį pratybų planą, šauliai kartą į ketvirtį patruliuoja su pasieniečiais, iš viso per metus numatytos trys patruliavimai dienos metu ir vienas patruliavimas naktį.
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę