Kaune ši proga paminėta oriai ir iškilmingai. Valstybės atkūrimo dienos renginiai Laikinojoje sostinėje tradiciškai prasidėjo šv. Mišiomis ir minėjimu Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje. Kaip ir kasmet, LŠS štabo šauliai atliko tarpukario laikus menantį ritualą – Vyčio kryžiaus ordino vėliavos pakėlimą.
Šiemet dangun buvo paleisti trispalviai popieriniai žibintai, o trispalvėmis širdimis pasipuošę kauniečiai ir miesto svečiai dalyvavo masinėje akcijoje „Valstybei iš visos širdies“.
Po oficialiosios dalies netoli Vytauto Didžiojo karo muziejaus kariljono bokšto išsirikiavę šauliai traukė praeivių akį. Teko net šiek tiek atidėti apdovanojimų ir padėkų įteikimo ceremoniją, nes daugelis miestiečių labai pageidavo nusifotografuoti su LŠS štabo Garbės sargybos kuopos vyrais. LŠS vado pavaduotojas plk. ltn. Gintautas Zaura nusipelniusiems šauliams įteikė apdovanojimus, kurių šiemet tikrai netrūko.
Nemažai šaulių Valstybės atkūrimo dieną šventė Istorinėje Prezidentūroje, kur buvo galima apžiūrėti ekspozicijas ir išrinkti mylimiausią tarpukario prezidentą.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę