Kovo 5 d. vyko jau antrasis LŠS karininko A. Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės plk. Juozo Vitkaus – Kazimieraičio 105-os kuopos šaulių organizuotos šaudymo varžybos „MES LAISVĖS VAIKAI! VARĖNOS r. MERO TAURĖ-2022“. Šios šaudymo varžybos skirtos kovo 11-ajai paminėti.

Šaudyme iš viso varžėsi 14 komandų: 7 jaunųjų šaulių komandos (iš Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos ir Valkininkų gimnazijos) ir 6 kuopos patyrusių šaulių komandos. Svečių teisėmis dalyvavo Varėnos rajono savivaldybės komanda. Dalyviai savo jėgas išbandė trijose rungtyse: šaudymas lygiavamzdžiu šautuvu į skriejantį taikinį, šaudymas mažo kalibro šautuvu ir šaudymas mažo kalibro pistoletu.

Sudėjus visų rungčių rezultatus, bendroje įskaitoje nugalėtojais tapo ir mero taurę antrą kartą iškovojo patyrusių šaulių komanda „MERKYS“ (Sigitas Pangonis, Mindaugas Čiras, Kęstutis Plukys).

II vietą užėmė komanda „ROR“ (Rita Lysenko, Olga Baublienė, Rita Rimgailienė).

III vieta atiteko Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos jaunųjų šaulių komandai „TRYS MUŠKIETINKAI“ (Martynas Pačkauskas, Lukas Jonas Stanulionis, Andrius Kamarauskas)

Šaudymo MK pistoletu rungtyje I ir III vietas iškovojo Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos jaunųjų šaulių komandos „ERELIAI“ (Danielius Pačinskas, Vidas Ulbinas, Paulius Skamarakas) ir „TRYS MUŠKIETININKAI“, II vietą užėmė suaugusiųjų komanda „ROR“.

MK šautuvu šįsyk taikliau šaudė suaugusiųjų komandos: I vieta – „ROR“, II vieta – „MERKYS“, III vieta „VARSA“ (Algirdas Bendaravičius, Ramutis Liaukevičius, Tautvydas Tamulis).

Šaudymo lygiavamzdžiu šautuvu į skriejantį taikinį rungtyje I ir III vietas užėmė suaugusiųjų komandos „MERKYS“ ir „APUOKAI“ (Žilvinas Baublys, Nerijus Verslovas ir Vilius Vielys), o II vietą iškovojo Valkininkų gimnazijos jaunųjų šaulių komanda „ĄŽUOLAI“ (Mantas Miliauskas, Justas Kubeliavičius, Lukas Černiauskas)

Asmeninėje įskaitoje taikliausiai pasirodė: šaudant MK šautuvu- šaulė Olga Baublienė, šaudant MK pistoletu – jaunasis šaulys Danielius Pačinskas (Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija), šaudant lygiavamzdžiu šautuvu – jaunasis šaulys Mantas Kubeliavičius (Valkininkų gimnazija).