Minios žmonių visoje Lietuvoje, nuo didžiųjų miestų iki miestelių ir kaimų, būrėsi ir kėlė trispalvės švęsdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – broliai ir sesės šauliai pirmose gretose: ne tik minint vasario 16-ąją, bet ir prisimenant kovojusius ir žuvusius už mūsų laisvę, už Lietuvą, prie laužų ir didvyrių amžinojo poilsio vietose.
 
Ir vis daugiau stojančių į Tėvynės gynėjų gretas – visoje Lietuvoje, žvarbų vasarį tvirtai tariami šaulių priesaikos ir jaunųjų šaulių pasižadėjimo žodžiai ginti savo kraštą. Greta jų ir ne vienas užsienietis, Lietuvą vadinantis tėvyne, tapęs Šaulių sąjungos rėmėju.
 
„Už tokią Lietuvą, kokią dabar turime, galime padėkoti tiems, kurie už ją kovojo. Jeigu kas nors nutiktų brangioj Tėvynėj, visus kviečiu padaryti teisingą pasirinkimą – stoti ir kovoti dėl Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės. O dabar švęskime nepriklausomybę“, – sakė Lietuvos šaulių sąjungos vadas plk. ltn. Linas Idzelis Valstybės atkūrimo šventėje prie Vytauto Didžiojo muziejaus Kaune.
***
 
Nuo 2023-iųjų metų sausio 1 dienos įsigaliojus Lietuvos šaulių sąjungos įstatymo pakeitimams, buvo įvestas Lietuvos šaulių sąjungos rėmėjo statusas – Tai Lietuvos Respublikos pilietis ar Lietuvos Respublikoje nuolat gyvenantis kitos Europos Sąjungos valstybės narės pilietis, kuris nėra Lietuvos šaulių sąjungos narys ir tikrosios karo tarnybos karys, bet savo noru šio ir kitų įstatymu nustatyta tvarka aktyviais veiksmais padeda Lietuvos šaulių sąjungai atlikti funkcijas.
 
 
Lietuvos šaulių sąjungos rinktinių nuotraukos.
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę