Minėdami atkurtos Lietuvos kariuomenės šimtmetį Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokiniai rytą pradėjo nuo pilietiškumo pamokos. Jaunieji šauliai, nešini Lietuvos trispalve, įžygiavo į pramogų salę, kur skaitė pranešimą apie tai, kodėl susikūrė Lietuvos kariuomenė, kam ji reikalinga, kaip keitėsi ir stiprėjo. Patikrino ir susirinkusiųjų žinias, geriausias žinias pademonstravę moksleiviai buvo apdovanoti.
Jaunieji šauliai pasidalino įspūdžiais iš savo šauliško gyvenimo. Prisimindami savo šalies istoriją esame ir būsime jos dalis.
Lietuvos kariuomenės dienos išvakarėse Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos jaunieji šauliai lydimi vadovių Jurgitos ir Editos vyko į Raseinius. Čia Raseinių tarybos nario Andriaus Bautronio dėka ir iniciatyva buvo rodomas filmas „Nenugalimas“. Tai dokumentinis-istorinis filmas pasakojantis apie Adolfo Ramanausko-Vanago gyvenimo dramą. Filmo kūrėjai juostoje stengėsi apimti laikmetį nuo Vanago įsitraukimo į pasipriešinimo kovų verpetą, apžvelgti jo indėlį į pasipriešinimo kovą ir paliesti labai skaudžius, sudėtingus, žmogui sunkiai pakeliamus paskutiniuosius gyvenimo metus.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę