Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės šauliai ir Tauro kuopos vadas Lukas Vaičiulis dalyvavo bendrose pratybose su VSAT pareigūnais Pavoverės užkardoje.
3 šauliai buvo priskirti pasieniečių pajėgoms, vienas šaulys imitavo ieškomą asmenį (kartu su kitais asmenimis iš pasieniečių pajėgų), kuopos vadas drauge su pasieniečiu buvo pratybų stebėtojais. Stebėtojams patarinėti buvo uždrausta, pratybų eigoje jie negalėjo patarti ir padėti.
Pratybų metu pasieniečiai drauge su šauliais mokėsi sulaikyti nelegaliai sieną kirtusius asmenis, šauliams teko patruliuoti/atlikti sekimą su kinologais ir šunimis, atlikti stebėtojo vaidmenis. Prireikus, iškviesti pastiprinimą. Pratybų metu VSAT ir šauliai naudojo ryšio priemones, su savimi turėjo tarnybinius ginklus ir ginklus šaulio tarnybai ir spec. priemones – antrankius.
Po pratybų buvo aptartos sėkmės ir klaidos, ryšio palaikymo procedūrų laikymasis, įgyta patirtis, dirbant drauge su kinologu. Pratybos vadovų įvertintos labai gerai, pagrindiniai tikslai – įvykdyti.
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę