Rugsėjo 11–20 d. Lietuvos šaulių sąjungos vado pavaduotojas Giedrius Grybauskas ir dvi Lietuvos virvės traukimo šaulių komandos dalyvavo Pasaulio virvės traukimo čempionate Olandijoje. Lietuvai taip pat atstovavo Panevėžio moterų virvės traukimo komanda „Šėlsmas“, kurią treniruoja Vytautas Indreliūnas, Panevėžio apskrities šaulių rinktinės vadas.
Dvi šaulių komandas, dalyvavusias Pasaulio virvės traukimo čempionate, treniruoja šaulys Antanas Gricius. Pasak delegacijai vadovavusio Giedriaus Grybausko, galima didžiuotis Lietuvos virvės traukikais, kurie nenusileido kitų šalių sportininkams. Kaip žinia, Lietuvos virvės traukimo federacija įkurta tik 2002-aisiais. Tų pačių metų rudenį buvo surengtas pirmasis Lietuvos virvės traukimo čempionatas. Kitose šalyse ši sporto šaka turi daug senesnes tradicijas.
Šaulių virvės traukimo komanda jaunimo grupėje iki 23-ejų metų Olandijoje iškovojo VII vietą. Antroji šaulių komanda svorio kategorijose iki 680 kg ir iki 720 kg užėmė X vietas.
Savo laimėjimu Olandijoje ypač džiaugėsi „Šėlsmo“ moterys iš Panevėžio, treniruojamos V. Indreliūno. Jos užėmė aukštą VI vietą.