DSCN6276Birželio 10-14 d. Šaulių sąjungos Mokymo centro instruktorius ats. mjr. Albertas Daugirdas vedė išgyvenimo įgūdžių užsiėmimus. Birželio 10 d. – ketvirtajam Lietuvos kariuomenės padaliniui šiemet: Brigados generolo Kazio Veverskio (Kazlų Rūda) poligone visą dieną treniravosi 30 profesinės karo tarnybos karių iš Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės.
Birželio 12-14 d. Gen. P. Plechavičiaus (Kairių) poligone Žemaičių rinktinės karių klubas organizavo sukarintą stovyklą Klaipėdos rajono mokyklų 7-8DSCN6294 klasių moksleiviams. Daugiau kaip 130 stovyklautojų aplankęs LŠS mokymo centro instruktorius aiškino, kad ir vienas kovos lauke gali būti karys, mokė apibūdinti kovinę techniką pagal būdingus bruožus bei pravedė praktines komandinio darbo pratybas.
Pastaruoju metu po truputį ima keistis požiūris į Lietuvos šaulių sąjungą – į mus žiūrima ne tik kaip į prašančiuosius paramos renginiams ir sumanymams įgyvendinti, bet ir kaip į gebančiuosius ją teikti – žiniomis, įgūdžiais, materialine baze. Dvipusis bendradarbiavimas sukuria didesnį pasitikėjimą, o tai sustiprina mūsų Tėvynę.
Lietuvos šaulių sąjunga vis plačiau dalijasi savo patirtimi ir kompetencija su Lietuvos kariuomene ir kitomis institucijomis bei organizacijomis. Per pirmąjį šių metų pusmetį vien tik LŠS Mokymo centras dalyvavo daugiau kaip 9 renginiuose.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę