Kovo 13 Vokietijos šauliai minėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną šv. Tomo Bažnyčioje Augsburge. Šia proga surengtas renginys su iškilmingomis pamaldomis, kurių metu vyko ir šaulio priesaika Tėvynei.

Po pamaldų vyko pokalbiai ir nuveiktų darbų apibendrinimas teikiant paramą Ukrainos kariams ir civiliams žmonėms. Kalbėta apie individualią finansinę pagalbą, apie pagalbos organizuojant būtinos medicinos priemonių už keltą dešimčių tūkstančių iki būsto parūpinimo Miuncheno mieste.

Vėliau, nuotoliniu būdu, dalyvavo LŠS vadas plk. Albertas Dapkus. Vado žinutė Lietuvos išeivijai buvo labai aiški ir suprantama: Išeivijos lietuviai yra labai svarbus veiksnys Lietuvos saugumo sistemoje, todėl iš lietuviu išeivijoje yra laukiama visokeriopa parama grėsmės atveju. Į užduotus dalyvių klausimus vadas atsakė koncentruotai ir profesionaliai.

Renginyje taip pat dalyvavo: Honorarkonsulas Bavarijoje Benjamin Wittstock ir Miuncheno miesto rezervistų vadas Dr. Daniel Pohl bei Lietuvos Šaulių Sąjungos remiančiosios sąjungos nariai.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę