Gegužės 26-29 dienomis Lietuvos kariuomenės savanorių pajėgų Didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų mokomajame batalione Klaipėdoje keturias dienas netilo jaunatviškas šurmulys. Ten vyko tradicinės XIII jaunųjų šaulių sporto žaidynės, į kurias atvyko jaunieji šauliai iš visos Lietuvos. Sulaukta svečių iš užsienio: žaidynėse dalyvavo Estijos Kaitseliito atstovai.
Nuo pat pirmųjų įsikūrimo minučių bataliono kieme pasirodė besimankštinantys jauni žmonės. Nenuostabu – per keturias dienas jaunieji šauliai turėjo išbandyti jėgas keliose komandinio ir individualaus sporto rungtyse. Vyko kroso, tinklinio, krepšinio šaudymo iš pneumatinio ir mažojo kalibro šautuvo, orientavimosi, biatlono ir kitos varžybos. Žaidynių dalyviai taip pat vyko į Palangą individualiai dalyvauti festivalio „Sportas visiems“ varžybose.
Jaunųjų šaulių sporto žaidynėse pirmąją vietą bendroje įskaitoje iškovojo Utenos apskrities šaulių 9–oji rinktinė, antrieji liko tauragiškiai, o trečioji vieta atiteko Vilniaus jauniesiems šauliams.
Kasmet Šaulių sąjungos rengiamų žaidynių tikslas – respublikos mastu plėsti žinias apie Lietuvos šaulių sąjungos veiklą, populiarinti kūno kultūrą, sportą ir sveiką gyvenseną, gerinti jaunųjų šaulių fizinį pasiruošimą, o taip pat stiprinti ryšius tarp apskričių šaulių rinktinių jaunųjų šaulių bei išsiaiškinti sportiškiausią šaulių komandą.

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę