Kovo 6 d. Radviliškio kuopos šauliai, vadovaudami kuopos vado Prano Sluckaus, surengė žygį Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dvidešimtmečio paminėjimo proga. Žygyje dalyvavo gausus jaunųjų šaulių būrys.
Maršrutas žygeiviams parinktas ganėtinai sudėtingas: jaunuoliams reikėjo bristi per gilų sniegą, įveikti nelengvas kliūtis. Žygio metu šauliams taip pat teko mokytis ar pakartoti anksčiau išmoktas karines pamokas, būtent: šliaužimo, žvalgybos gudrybių, kitų taktinių elementų. Atkeliavusių į pamiškę jaunųjų šaulių laukė vyresniųjų kolegų Algirdo Mančiausko, Zitos Urbonienės ir šaulių rėmėjo Gintaro Rimkaus įrengta poilsio aikštelė ir liepsnojantis didžiulis laužas. Čia žygeiviai vaišinosi arbata, sumuštiniais ir aptarė žygio sėkmes bei nesėkmes.
Ne rikiuotės šaulė Z. Urbonienė surengė konkursą „Ką žinai apie Lietuvos valstybę?“. Istorinėmis žiniomis apie savo tėvynę neaplenkiamas buvo Dovydas Malieška, kuriam ir atiteko pirmoji vieta. Antrąsias vietas pasidalijo: Deividas Šivickas, Ignas Stankus, Julius Šmiginas, trečiąsias: Deividas Kareckas, Lukas Poškus, Aistis Skvarčinskas ir Mindaugas Bložė.

 

 

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę