Skaistašilio miške vyko jau tradicinėmis tapusios trisdešimtosios Utenos regiono orientavimosi sporto varžybos „Ruduo 2018“. Varžybos BeActive Europos sporto savaitės dalis. Tradicines orientavimosi sporto varžybas vykdė Utenos daugiafunkcis sporto centras ir Utenos jaunųjų turistų ir orientacininkų klubas „Skaistašilis“.
Varžybose puikiai pasirodė Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės 909-osios Žalčio kuopos vado pavaduotojas Emilis Astikas, kuris nugalėjo suaugusiųjų grupėje. Šauliai Diana Bakanaitė ir Valdas Juodka taip pat lipo ant apdovanojimų pakylos – jie užėmė antrąsias vietas.
Jaunių grupėje pirmas buvo Augustas Legenis, iš merginų trečia atbėgo Dominyka Gruodytė. Vaikinų grupėje pirmąją vietą iškovojo Lukas Saruolis. Berniukų tarpe
trečias atbėgo Utenos šaulių atstovas Vakaris Žukauskas.
Bendroje komandinėje įskaitoje pirmąją vietą iškovojo Molėtų progimnazijos atstovai, antri liko Molėtų rajono Sunginčių pagrindinės mokyklos orientacininkai, trečioji vieta atiteko gausiausiai dalyvavusiems Utenos šaulių Žalčio 909-ąjai kuopai.