2015-05-01 15-51-55 - 0031 DSCN6063Gegužės 1-2 d. Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės „Vilniaus“ kuopos „Žalio Velnio“ skyriaus šauliai dalyvavo planinėse lauko pratybose.
Pratybų tikslas – išbandyti naujos maskuojamosios spalvos ir modelio uniformą, susikomplektuoti ekipuotę, atnaujinti šaulių-kariuomenės kūrėjų bazinius karinius įgūdžius, susipažinti su automatiniu šautuvu HK417D, suteikti pirminius įgūdžius naudojant trumpąjį ginklą artimoje kovoje, taip pat vykdant stebėjimo posto procedūras ir įrengiant stebėjimo postą, suderinti skyriaus ryšio procedūras bei pasirengti Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienai.
Mokymų tvarkaraštis buvo itin intensyvus. Profesionalūs instruktoriai iš KASP Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės ir Šaulių sąjungos Mokymo centro per ribotą laiką stengėsi perduoti kuo daugiau patirties, kad ateityje šauliai galėtų treniruotis tiek individualiai, tiek ir numatyti tobulintinas sritis grupinėse pratybose. Plačiau skaitykite „Trimite“.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę