Gruodžio 9-10 dienomis Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės jaunieji šauliai dalyvavo sąskrydyje „Išbandyk save“. Į jaunųjų šaulių sąskrydį susirinko daugiau nei 100 dalyvių iš Mažeikių, Viekšnių, Židikų, Sedos, Varnių, Plungės, Kulių ir Telšių.

Sąskrydžio metu Gabijos būrio šauliai, kurie suorganizavo kiek kitokias nei įprastai užduotis: praktinė paskaita „Maketas ir jo panaudojimas“, karinė estafetė, kurios metu komanda turėjo įveikti kliūtį, šliaužti, nešti sužeistąjį, įveikti minų lauką, pasiekti med. priemones užminuotam lauke, kad galėtų suteikti pirmąją pagalbą sužeistajam, gerai orientuotis tamsoje ir t.t.

Vėliau vyko orientacinės pratybos tamsiu paros metu. Jaunieji šauliai pratybose turėjo ne tik mokėti orientuotis, bet surastose postuose dar ir atlikti užduotis: prie Dr. Jono Basanavičiaus paminklo sudainuoti patriotinę dainą, kituose punktuose užkurti laužą, atsakyti į 5 klausimus apie šaulių sąjungą ir t.t.

Pasibaigus orientaciniam žygiui vyko komandinės šaudymo iš pneumatinio šautuvo varžybos, virvės traukimo bei individualios rungtys: atsispaudimai, prisitraukimai, atsilenkimai, šuoliukai per virvutę, diskoteka.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę