Lietuvos šaulių sąjunga visą vasarį kvietė aktyviai leisti laisvalaikį su broliais ir sesėmis šauliais, su šeimos nariais, draugais ir bendraminčiais. Šauliai pėsčiomis ir bėgdami įveikė ne vieną dešimtį kilometrų, kūrė šauliškas sniego ir ledo skulptūras, čiuožė rogutėmis nuo kalnų, sniego purumą išbandė slidėmis, aplankė atmintinas vietas.
„Nors ir nuotoliniu būdu, bet ir šiemet pavyko tęsti tradiciją – skatinti aktyvią šaulių ir jaunųjų šaulių veiklą gamtoje net ir žiemą. Visos šaulių rinktinės atsiliepė į kvietimą dalyvauti Žiemos sporto šventėje, žinoma, be šaulių kūrybiškumo ir iniciatyvumo būtų buvę sunku tai įgyvendinti, bet dar kartą įrodėme, kad mūsų bendrystė yra stipri ir nors po vieną, atskirai, bet buvome vienos šventės dalyviais“, – aktyviu šaulių susidomėjimu ir dalyvavimu projekte džiaugėsi jaunųjų šaulių vadas Tadas Venskūnas.
Šaulių sąjunga skatina aktyviai leisti laisvalaikį, stiprinti ne tik valią, bet ir kūną, todėl tradiciškai organizuoja sporto renginius ir kviečia prisijungti visuomenę – sportuoti drauge su šauliais bet kuriuo metų laiku.
Projektas bendrai finansuojamas sporto rėmimo fondo lėšomis.
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę