Atsiskaitymas

Mes siūlome Jums keletą saugių atsiskaitymo būdų, tereikia išsirinkti patogiausią.

Atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
Jūsų patogumui siūlome atsiskaityti už prekes banko kortele. Atsiskaityti kortele galite atsiimdami užsakymą LP EXPRESS arba OMNIVA siuntų savitarnos terminaluose arba kurjeriui pristačius prekes.

Atsiskaitymas OPAY mokėjimo sistema
Greitas, saugus, paprastas ir pats populiariausias mokėjimo būdas, besinaudojantiems OPAY paslaugomis arba pageidaujantiems sumokėti naudojant savo internetiniame banke iš anksto paruoštu mokėjimo ruošiniu.

Atsiskaitymas bankiniu pavedimu
Atsiskaityti už prekes galite bankiniu pavedimu į mūsų sąskaitą LT68 7180 9000 0060 6624. Pavedimą galite atlikti naudodami savo banko el. bankininkystės sistemą arba nuvykę į banko skyrių. Duomenis, reikalingus pavedimui atlikti, pateikiame patvirtinus užsakymą ir ,papildomai, atsiunčiame el. paštu kartu su užsakymo patvirtinimu.
Dėmesio! Mokėjimas iš Lietuvoje veikiančių bankų mūsų sąskaitoje įskaitomas per 1-2 darbo dienas, o mokėjimo gavimas iš užsienio bankų gali užtrukti 2-5 darbo dienas.
Svarbu: užsakymas yra laikomas apmokėtu, kai visa mokėtina suma yra gaunama ir įskaitoma į mūsų sąskaitą. Laikotarpis, per kurį suma yra gaunama ir įskaitoma, priklauso nuo pasirinkto atsiskaitymo būdo. Nesulaukus užsakymo apmokėjimo per 3 darbo dienas, mes turime teisę anuliuoti Jūsų užsakymą vienašališkai, be atskiro įspėjimo.

Share This
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę