Broliai ir sesės šauliai,

visi ir kiekvienas, save įvardijantis šauliu, žinome, kad mūsų organizacijai teko patirti ne vieną išbandymą, pakelti ne vieną sunkumą. Atlaikėme, pakėlėme, suglaudę pečius, vienijami vienos idėjos – tarnauti Lietuvai. Todėl šiandien esame bei veikiame, atkakliai eidami įkūrimo šimtmečio ir atkūrimo trisdešimtmečio kryptimi.
Tačiau, turėkime drąsos prisipažinti, einame sunkiai, nes šiuo metu Šaulių sąjunga, kaip ir visa Lietuva, išgyvena itin sudėtingą periodą. Kalbame ne apie permainas bei kitimus organizacijoje, o apie finansinius reikalus – ekonominį organizacijos pamatą. Reali situacija šiandien – privalu konstatuoti – ganėtinai grėsminga – iki metų pabaigos LŠS privalo išmokėti 210 tūkst. litų skolą. Toks neskundžiamas Plungės r. apylinkės teismo nuosprendis.
2005 m. birželio mėnesį Plungės rajone Alsėdžių mobiliojoje vasaros stovykloje įvyko kraupi, neatitaisoma nelaimė – nuskendo dvi mergaitės, jaunosios šaulės. Tai didžiulė tragedija mergaičių tėvams, didelė netektis mūsų organizacijai…
Už klaidas, kad ir nesąmoningai padarytas, visados tenka mokėti. Nesinori ieškoti ar vardyti kaltus, galbūt ne visai profesionaliai atlikusius savo pareigas asmenis, tačiau visi turime įsisąmoninti – teismo nuosprendį privalome vykdyti. Jį įvykdysime, tačiau skaudžiausia būtų, jei tai tektų daryti nedovanotinu, skausmingiausiu būdu – parduodant LŠS turtą.
Šiandieninį periodą galime įvardyti valanda X. Valanda, kai turime apsispręsti ir imtis veikimų, jei pasiryžtame ir norime darkart suglausti pečius ir pagelbėti savo organizacijai.
Broliai ir sesės šauliai, parodykime solidarumą, vieningumą, sąmoningumą bei šį sudėtingą metą darkart ištieskime pagalbos ranką savajai organizacijai. Organizacijai, kurios vardu veikiame, kurios vardu didžiuojamės. Jūsų auka, kad ir nedidelė, taptų labai vertinga ir svarbia parama sprendžiant šią problemą. Kas, jei ne mes?
Kiekvieno aukojusio žmogus pavardė, rinktinės, kuopos pavadinimas bei paaukota suma, jei aukotojas neprieštaraus, bus skelbiama Šaulių sąjungos interneto svetainėje (www.sauliusajunga.lt) ir žurnale „Trimitas“.   

Sąskaitos numeris aukojantiesiems:
Lietuvos šaulių sąjunga
Įmonės kodas 191691799

AB Ūkio bankas
LT 83 7011 7000 0170 0826

LŠS vadas plk. Antanas Plieskis

JAU PAAUKOTA :  106 139,90 Lt (balandžio 26 d.)

Aukojusiųjų sąrašas

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę